Lekarze

 

Martyna Pacewicz

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym. Nabyte umiejętności doskonaliłam w czasie rocznego stażu podyplomowego pod okiem specjalistów w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Z gabinetem „For-dental” jestem związana od 2017 r. - w czasie nauki jako asysta stomatologiczna, dziś jako lekarz mogąc wykorzystać całą wiedzę i umiejętności zaobserwowane przez lata podczas czynnej asysty lekarzom kliniki. Umiejętności rozwijam poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach stomatologicznych. Wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii dziecięcej, protetyki oraz prostej chirurgii. W pracy dbam o komfort i holistyczne podejście do pacjenta. Wysłuchuję oczekiwań i przedstawiam możliwe rozwiązania, które wspólnie omawiamy. Poza pracą wielbicielka wędrówek po górskich szlakach oraz dobrej kuchni.

Stomatolog
Martyna Pacewicz ZnanyLekarz.pl
Nasz gabinet

Piotr Czajka

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym Pacjentów dorosłych oraz dzieci. W 2010r. ukończył studia na kierunku lekarsko – dentystycznym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jako dziedzinę stomatologii, w której się specjalizuje, wybrał ortodoncję, która od zawsze budziła jego zainteresowanie. Bierze czynny udział w szkoleniach z zakresu ortodoncji, poznając nowe metody leczenia oraz doskonaląc swoje umiejętności. W codziennej pracy stawia na precyzję, indywidualne oraz kompleksowe podejście do każdego Pacjenta, starając się wybierać bezekstrakcyjne metody leczenia.

Stomatolog Ortodonta
Nasz gabinet

Małgorzata Czarnecka-Sawicka

Studia stomatologiczne ukończyła w 2001 r. na Akademii Medycznej w Lublinie. Wieloletni pracownik Wojewódzkiego Centrum Stomatologii w Warszawie w Zakładzie Periodontologii, systematycznie podnosząca kwalifikacje zawodowe, uczestniczka międzynarodowych kongresów, szkoleń sympozjów i konferencji. Odbyła liczne kursy i szkolenia prowadzone przez polskich i zagranicznych wykładowców.

Stomatolog Periodontolog
Nasz gabinet

Jarosław Dąbrowski

Lekarz, lekarz dentysta, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Ukończył Wydział Wojskowo-Lekarski z pierwszą lokatą w roku 2003 oraz wydział Lekarsko-Dentystyczny w 2004r. na UM w Łodzi. Od roku 2005 pracownik Kliniki Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Obecnie na stanowisku starszego asystenta. W codziennej pracy zajmuje się leczeniem pacjentów w zakresie implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz szczękowo-twarzowej. Członek EACMFS. Autor szeregu publikacji z zakresu chirurgii szczękowej.

Stomatolog Chirurg szczękowy Implantolog
Nasz gabinet

Anna Figarska

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1997 roku na Oddziale Stomatologii. .Posiada specjalizację ze stomatologii zachowawczej z endodoncją ukończoną w 2004 roku egzaminem państwowym. W wolnym czasie podróżuje, jeździ na rowerze. Lubi kino, teatr ,ogrodnictwo.

Stomatolog Protetyk Endodonta
Nasz gabinet

Agnieszka Głowacka –Rutkowska

Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną w 2000 roku na Oddziale Stomatologii .Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką a szczególnie estetyczną odbudową zębów, ich naturalnego kształtu i koloru tak, aby wypełnienie było niezauważalne. O jakości jej prac świadczy duża liczba pacjentów przychodzących z polecenia.

Stomatolog Protetyk
Nasz gabinet

Magdalena Goch

Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku na Wydziale Stomatologicznym w 2003r. Od tamtej pory stara się jak najlepiej służyć pomocą swoim pacjentom. Liczne kursy i szkolenia w zakresie stomatologii estetycznej i protetyki pomagają zdobyć jej cenną wiedzę. W pracy pasjonuje ją estetyczna odbudowa zęba, endodoncja i protetyka, a w wolnym czasie jeździ na rowerze, nartach i podróżuje.

Stomatolog Protetyk
Nasz gabinet

Małgorzata Jankowska

Ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku w 1998 roku na Oddziale Stomatologii. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych oraz protetyką. W 2005 roku zdała egzamin specjalizacyjny ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Jest cierpliwa, dokładna, obowiązkowa i nastawiona na pomoc swoim pacjentom. Czas wolny dzieli między rodzinę, kursy doszkalające, praktykę jogi i fitness. Przepada za gorzką czekoladą.

Stomatolog Protetyk Endodonta
Nasz gabinet

Dorota Kruszewska

Ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku w 2007 roku na Oddziale Stomatologii. Zajmuje się głównie endodoncją ale także stomatologią zachowawczą i estetyczną. W pracy bardzo ceni sobie precyzję ponieważ uważa, że jest to klucz do uzyskania pożądanych rezultatów na długie lata.
Podczas leczenia Pacjentów zawsze stosuje powiększenie - korzysta z lup lub mikroskopu stomatologicznego. W wolnym czasie stara się poszerzać swoją wiedzę medyczna uczestnicząc w konferencjach i kursach.

Endodoncja pod mikroskopem
Nasz gabinet

Beata Konca

Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną w 1998 roku na Oddziale Stomatologii. Zajmuje się stomatologią zachowawczą , protetyką i ortnodoncją. Przyjmuje także dzieci . W swojej pracy stara się dążyć do ideału, spełniając oczekiwania pacjenta i stosując najnowszą wiedzę i najlepsze materiały. W związku z rozwojem zawodowym doktor ukończyła kursy ortodontyczne I i II stopnia u Prof. Milana Kaminka i Dr Marie Stefkova oraz specjalistyczne kursy ortodontyczne Orthonavi Superior u Dr Mariusza Wilka i Dr n. med. Joanny Jabłońskiej-Zrobek. Ukończyła również cykl kursów ortodontycznych I i II stopnia u Dr Larry Brown. Uczestniczyła również w kursie medycznym I i II stopnia z okluzji i planowania leczenia u Dr Marcina Jońca. Uczestniczyła w specjalistycznych szkoleniach ortodontycznych u dr Anny Lubeckiej oraz dr Beaty Walawskiej. Jej pasją są wycieczki górskie, spływy kajakowe, biegi długodystansowe i górskie oraz nauka języka włoskiego.

Stomatolog Protetyk Ortodonta
Nasz gabinet

Renata Ostrowska

Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie. Ma 20 letnie doświadczenie zawodowe. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką. Swoją wiedzę stale powiększa na kursach. Jest cierpliwa i otwarta dla pacjentów. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, gra w ping-ponga, lubi podróże kulinarne.

Stomatolog Protetyk
Nasz gabinet

Ewelina Szymańska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplom uzyskała w 2012 roku. W praktyce zawodowej zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, estetyczną, endodoncją, protetyką i leczeniem dzieci. Z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego przypadku medycznego. Priorytetem jest dla niej każdy pacjent, jego dobro i zdrowie. Uważa, iż edukacja, profilaktyka i higiena są kluczowe do uzyskania długoterminowych rezultatów.

Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe ucząc się od najlepszych podczas wielu kongresów i kursów. Kładzie ogromny nacisk na pracę w powiększeniu i specjalistyczne kursy, co daje jej ogromne możliwości w osiągnięciu terapeutycznego sukcesu.

Z uśmiechem, delikatnością i wyrozumiałością podchodzi do dorosłych i młodszych pacjentów dzięki czemu wielu z nich wyleczyła z dentofobii.
Prywatnie kocha tańczyć i śpiewać.

Endodoncja pod mikroskopem
Nasz gabinet

Jadwiga Zawilska

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Posiadam również dyplom Technika Dentystycznego uzyskany na tej samej uczelni. Wiedzę i umiejętości staram się poszerzać poprzez uczestnictwo w kursach stomatologicznych. W codziennej pracy zawsze podchodzę do pacjentów w sposób indywidualny i staram się rzetelnie informować ich o prowadzonym leczeniu. Wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii dziecięcej, protetyki oraz prostej chirurgii. Miłośniczka dobrej kuchni, gór, muzyki i psów rasy Boston Terrier.

Stomatolog

Emilia Konca –Tyczyńska

Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną w 2004 roku na Oddziale Stomatologii. Jest cierpliwa ,delikatna ,wyrozumiała dla pacjentów, szczególnie tych bojaźliwych i przerażonych koniecznością wizyty u dentysty. Zajmuje się stomatologią dzieci i dorosłych oraz chirurgią i protetyką. Protetyka to dziedzina, która interesuje ją najbardziej, i w której ma duże doświadczenie. W wolnym czasie jeździ na rowerze. Uwielbia wypady w Bieszczady i inne góry.

Stomatolog Protetyk


Cennik

Przykładowe ceny

RTG 40,00 zł
Znieczulenie 40,00 zł
Wypełnienie małe 200,00 -250,00 zł
Odbudowa zęba, licówka 400,00 - 600,00 zł
Ekstrakcja zęba 180,00 - 300,00 zł
Dłutowanie chirurgiczne (ósemki) 600,00 - 800,00 zł
Implant 6000,00 - 7200,00 zł
Konsultacja ortodontyczna 100,00 zł
Usunięcie kamienia 200,00 - 300,00 zł
Piaskowanie 250,00 zł
 
Nasi Lekarze

Kwalifikacje i umiejętności naszych specjalistów gwarantują usługi na najwyższym poziomie.

Beata Konca
Lekarz Stomatolog, Ortodonta

Emilia Konca-Tyczyńska
Lekarz Stomatolog, protetyk

Piotr Czajka
Ortodonta

Jarosław Dąbrowski
Chirurg

 
Porady dla Pacjentów

Dlaczego usuwa się ósemki? Czy zawsze należy je ekstratować?

Trzecie trzonowce (ósemki) to cecha atawistyczna, a tym samym zanikająca (niektórzy je mają, inni nie; niektórzy mają je w formie... więcej...

Wybielanie a porcelana

Posiadam porcelanowe nakładki na przednie 3 zęby. Czy mogę wybielić resztę czy wybielanie nie zaszkodzi porcelanie? Moja doktor... więcej...

Ból zęba po leczeniu kanałowym

Rok temu miałam leczony ząb kanałowo i było ok, teraz zaczął mnie bardzo boleć, policzek mi trochę spuchł. Stomatolog zrobiła mi... więcej...

 
Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Dzięki rzetelnej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy pacjentom kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie. W zakres naszej działalności wchodzi również protetyka i chirurgia stomatologiczna.

Dołożymy wszelkich starań abyś czuł się u nas jak najlepiej. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dzieci jak i dorosłych pacjentów.
tel: (22) 633-55-55 | ul. Renesansowa 8, Warszawa
Godziny przyjęć: pon. - piąt. 9:00 - 20:00, sob. 9:00 - 14:00
Wdrożenie seigi.eu | Projekt graficzny KGCV