Lekarze

Nasz gabinet

Klaudia Łukaszczuk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W For-dental zajmuje się stomatologią dzieci i dorosłych, stomatologią estetyczną, chirurgią stomatologiczną oraz endodoncją. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i kongresach, a doświadczenie zawodowe zdobywa każdego dnia poprzez pracę z pacjentami. Podczas leczenia stawia na najnowocześniejsze metody, przykładając dużą wagę do jakości stosowanych materiałów za podstawą sukcesu terapeutycznego uważa komunikacje z pacjentem, rzetelność wykonywanej pracy oraz zaangażowanie i sumienność. W wolnym czasie miłośniczka dobrej kuchni oraz podróży (szczególnie po Polsce).

Stomatolog Protetyk
Klaudia Łukaszczuk - ZnanyLekarz.pl
Nasz gabinet

Piotr Czajka

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym Pacjentów dorosłych oraz dzieci. W 2010r. ukończył studia na kierunku lekarsko – dentystycznym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jako dziedzinę stomatologii, w której się specjalizuje, wybrał ortodoncję, która od zawsze budziła jego zainteresowanie. Bierze czynny udział w szkoleniach z zakresu ortodoncji, poznając nowe metody leczenia oraz doskonaląc swoje umiejętności. W codziennej pracy stawia na precyzję, indywidualne oraz kompleksowe podejście do każdego Pacjenta, starając się wybierać bezekstrakcyjne metody leczenia.

Stomatolog Ortodonta
Nasz gabinet

Małgorzata Czarnecka-Sawicka

Studia stomatologiczne ukończyła w 2001 r. na Akademii Medycznej w Lublinie. Wieloletni pracownik Wojewódzkiego Centrum Stomatologii w Warszawie w Zakładzie Periodontologii, systematycznie podnosząca kwalifikacje zawodowe, uczestniczka międzynarodowych kongresów, szkoleń sympozjów i konferencji. Odbyła liczne kursy i szkolenia prowadzone przez polskich i zagranicznych wykładowców.

Stomatolog Periodontolog
Nasz gabinet

Jarosław Dąbrowski

Lekarz, lekarz dentysta, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Ukończył Wydział Wojskowo-Lekarski z pierwszą lokatą w roku 2003 oraz wydział Lekarsko-Dentystyczny w 2004r. na UM w Łodzi. Od roku 2005 pracownik Kliniki Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Obecnie na stanowisku starszego asystenta. W codziennej pracy zajmuje się leczeniem pacjentów w zakresie implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz szczękowo-twarzowej. Członek EACMFS. Autor szeregu publikacji z zakresu chirurgii szczękowej.

Stomatolog Chirurg szczękowy Implantolog
Nasz gabinet

Anna Figarska

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1997 roku na Oddziale Stomatologii. .Posiada specjalizację ze stomatologii zachowawczej z endodoncją ukończoną w 2004 roku egzaminem państwowym. W wolnym czasie podróżuje, jeździ na rowerze. Lubi kino, teatr ,ogrodnictwo.

Stomatolog Protetyk Endodonta
Nasz gabinet

Agnieszka Głowacka –Rutkowska

Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną w 2000 roku na Oddziale Stomatologii .Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką a szczególnie estetyczną odbudową zębów, ich naturalnego kształtu i koloru tak, aby wypełnienie było niezauważalne. O jakości jej prac świadczy duża liczba pacjentów przychodzących z polecenia.

Stomatolog Protetyk
Nasz gabinet

Magdalena Goch

Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku na Wydziale Stomatologicznym w 2003r. Od tamtej pory stara się jak najlepiej służyć pomocą swoim pacjentom. Liczne kursy i szkolenia w zakresie stomatologii estetycznej i protetyki pomagają zdobyć jej cenną wiedzę. W pracy pasjonuje ją estetyczna odbudowa zęba, endodoncja i protetyka, a w wolnym czasie jeździ na rowerze, nartach i podróżuje.

Stomatolog Protetyk
Nasz gabinet

Małgorzata Jankowska

Ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku w 1998 roku na Oddziale Stomatologii. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych oraz protetyką. W 2005 roku zdała egzamin specjalizacyjny ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Jest cierpliwa, dokładna, obowiązkowa i nastawiona na pomoc swoim pacjentom. Czas wolny dzieli między rodzinę, kursy doszkalające, praktykę jogi i fitness. Przepada za gorzką czekoladą.

Stomatolog Protetyk Endodonta
Nasz gabinet

Beata Konca

Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną w 1998 roku na Oddziale Stomatologii. Zajmuje się stomatologią zachowawczą i protetyką. Przyjmuje także dzieci . W swojej pracy stara się dążyć do ideału, spełniając oczekiwania pacjenta i stosując najnowszą wiedzę i najlepsze materiały. Jej pasją są wycieczki górskie, spływy kajakowe, biegi długodystansowe i górskie oraz nauka języka włoskiego.

Stomatolog Protetyk
Nasz gabinet

Renata Ostrowska

Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie. Ma 20 letnie doświadczenie zawodowe. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką. Swoją wiedzę stale powiększa na kursach. Jest cierpliwa i otwarta dla pacjentów. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, gra w ping-ponga, lubi podróże kulinarne.

Stomatolog Protetyk

Emilia Konca –Tyczyńska

Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną w 2004 roku na Oddziale Stomatologii. Jest cierpliwa ,delikatna ,wyrozumiała dla pacjentów, szczególnie tych bojaźliwych i przerażonych koniecznością wizyty u dentysty. Zajmuje się stomatologią dzieci i dorosłych oraz chirurgią i protetyką. Protetyka to dziedzina, która interesuje ją najbardziej, i w której ma duże doświadczenie. W wolnym czasie jeździ na rowerze. Uwielbia wypady w Bieszczady i inne góry.

Stomatolog Protetyk


Cennik

Przykładowe ceny

RTG 30,00 zł
Znieczulenie 30,00 zł
Wypełnienie małe 150,00 -180,00 zł
Odbudowa zęba, licówka 250,00 - 500,00 zł
Ekstrakcja zęba 100,00 - 250,00 zł
Dłutowanie chirurgiczne (ósemki) 300,00 - 800,00 zł
Implant 5000,00 - 6000,00 zł
Konsultacja ortodontyczna 50,00 zł
Usunięcie kamienia 100,00 - 200,00 zł
Piaskowanie 200,00 zł
 
Nasi Lekarze

Kwalifikacje i umiejętności naszych specjalistów gwarantują usługi na najwyższym poziomie.

Beata Konca
Lekarz Stomatolog

Emilia Konca-Tyczyńska
Lekarz Stomatolog

Piotr Czajka
Ortodonta

Jarosław Dąbrowski
Chirurg

 
Porady dla Pacjentów

Dlaczego usuwa się ósemki? Czy zawsze należy je ekstratować?

Trzecie trzonowce (ósemki) to cecha atawistyczna, a tym samym zanikająca (niektórzy je mają, inni nie; niektórzy mają je w formie... więcej...

Wybielanie a porcelana

Posiadam porcelanowe nakładki na przednie 3 zęby. Czy mogę wybielić resztę czy wybielanie nie zaszkodzi porcelanie? Moja doktor... więcej...

Ból zęba po leczeniu kanałowym

Rok temu miałam leczony ząb kanałowo i było ok, teraz zaczął mnie bardzo boleć, policzek mi trochę spuchł. Stomatolog zrobiła mi... więcej...

 
Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Dzięki rzetelnej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy pacjentom kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie. W zakres naszej działalności wchodzi również protetyka i chirurgia stomatologiczna.

Dołożymy wszelkich starań abyś czuł się u nas jak najlepiej. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dzieci jak i dorosłych pacjentów.
tel: (22) 633-55-55 | ul. Renesansowa 8, Warszawa
Godziny przyjęć: pon. - piąt. 9:00 - 20:00, sob. 9:00 - 14:00
Wdrożenie seigi.eu | Projekt graficzny KGCV